Opvangteam

De meeste medewerkers zijn inzetbaar in alle vormen van opvang: Kinderdagverblijf (KDV), Peutergroep (PSZ), Tussenschoolse Opvang (TSO) of Buitenschoolse opvang (BSO).

Kinderen krijgen vanaf 1 januari 2018 een mentor toegewezen, uw aanspreekpunt voor als er sprake is van wisselende bezetting.

Locatie Panta rhei
Nassira Kassimi PG n.kassimi@wijzer.nu
Ans Swierts PG a.swierts@wijzer.nu
Evelina Dercksen PG-BSO e.derksen@wijzer.nu
Lenneke Campo PG l.campo@wijzer.nu
Joyce van ‘t Hoff PG-BSO j.vanthoff@wijzer.nu
Lianne van Dongen PG-BSO l.vandongen@wijzer.nu
Mirjam van Rheenen PG-BSO m.vanrheenen@wijzer.nu
Saskia Luiten BSO s.luiten@wijzer.nu
Locatie Startpunt
Ayse Birik KDV-BSO-PG a.birik@wijzer.nu
Bianca Nugteren TSO-BSO b.nugteren@wijzer.nu
Danielle Hofman TSO-KDV-BSO d.hofman@wijzer.nu
Deborah Makkink KDV d.makkink@wijzer.nu
Ellen Veugelers KDV e.veugelers@wijzer.nu
Emine Erul BSO e.erul@wijzer.nu
Husnia Hahaoui KDV h.hahoui@wijzer.nu
Marjolijn Verdonk KDV m.verdonk@wijzer.nu
Mieke Gerdes KDV m.gerdes@wijzer.nu
Rachel Greeve TSO-BSO r.greeve@wijzer.nu
Wendie Klapwijk PG-BSO w.klapwijk@wijzer.nu
Wilma van der Giessen PG w.vandergiessen@wijzer.nu
Saynur Ciftci PG s.ciftci@wijzer.nu
Marianne van Balen PG marianne.vanbalen@wijzer.nu

Ondersteuningsteam

Interne begeleiding Hanneke Adema j.adema@wijzer.nu
Silvana Herben s.herben@wijzer.nu

Managementteam

Directeur Juliët van der Lugt j.vanderlugt@wijzer.nu
Adjunct directeur Silvana Herben (Panta rhei) s.herben@wijzer.nu
Mark Terwiel (Startpunt) m.terwiel@wijzer.nu
Aanspreekpunt ouders en medewerkers opvang Ayse Birik a.birik@wijzer.nu
Coordinator Onderbouw (Onderwijs) Petra van Leeuwen p.vanleeuwen@wijzer.nu